Показать сообщение отдельно
Старый 13.01.2016, 23:01   #25
Дрон (Днепропетровск)
фанат

Поблагодарил: 139
Поблагодарили 116 раз(а) в 38 сообщениях
По умолчанию Re: Насущное голосование о языковых барьерах

[QUOTE=Farmacevt;95549]
Цитата:
Сообщение от deezertier Посмотреть сообщение

Чому вас так дратує Українська мова ???? Ви готові роздерти мене за те, що я спілкуюсь рідною мовою, пишете всяку гидоту, копіюєте з перекладачів різні фрази китайськими ієрогліфами , змінюєте аватаркі із зображеннями терористів.... навіщо ????? Що ви хочете цим показати, що ви така всемогутня нація??? ви можете принижувати інших інакше думаючих людей ???????!!!!!!! На даний форум мене привела любов до творчості моєї найулюбленішої групи, і більше нічого. Мене не цікавить те , на якій мові ви говорите, які посади ви займаєте, я тут просто отримую цікаву інформацію про Сєктор газа та ділюся своїми думками. Хоча я бачу , що є і адекватні користувачі(росіяни) форуму, яким пофіг на якій мові я спілкуюся, тому що вони як я прийшли сюди аби розділити свої відчуття, думки та обмінятись інформацією про Сєктор, та все , що з ним пов'язано. Дякую.
Не парся, на рахунок української мови - но тут багато користувачів форуму не розуміють нашу мову и не можуть перекласти те що ти пишешь, якщо можешь пиши по російські, думаю тобі це буде не важко щоб всі зрозуміли тебе та твої думки.

Для форумчан -кто не понимает украинский язык просто не обращайте внимания и не зацикливайтесь на этом - у нас цель счас иная найти еще какието неизданные фонограмы и записи Сектора - а тему на счет языка давайте закроем!!!
Смотреть фотоальбомы Дрон (Днепропетровск) Дрон (Днепропетровск) вне форума